PF2472-43KF1 Riedon
  • More about PF2472-43KF1 Riedon
    PF2472-43KF1 Riedon
    PF2472-43KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-43KF1 is described as RES 43K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.