PF2472-3K9F1 Riedon
  • More about PF2472-3K9F1 Riedon
    PF2472-3K9F1 Riedon
    PF2472-3K9F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-3K9F1 is described as RES 3.9K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS