PF2472-39RF1 Riedon
  • More about PF2472-39RF1 Riedon
    PF2472-39RF1 Riedon
    PF2472-39RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-39RF1 is described as RES 39 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM