PF2472-36KF1 Riedon
  • More about PF2472-36KF1 Riedon
    PF2472-36KF1 Riedon
    PF2472-36KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-36KF1 is described as RES 36K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM