PF2472-33RF1 Riedon
  • More about PF2472-33RF1 Riedon
    PF2472-33RF1 Riedon
    PF2472-33RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-33RF1 is described as RES 33 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM