PF2472-27RF1 Riedon
  • More about PF2472-27RF1 Riedon
    PF2472-27RF1 Riedon
    PF2472-27RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-27RF1 is described as RES 27 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM