PF2472-22KF1 Riedon
  • More about PF2472-22KF1 Riedon
    PF2472-22KF1 Riedon
    PF2472-22KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-22KF1 is described as RES 22K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"