PF2472-15KF1 Riedon
  • More about PF2472-15KF1 Riedon
    PF2472-15KF1 Riedon
    PF2472-15KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-15KF1 is described as RES 15K OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM