PF2472-10RF1 Riedon
  • Available: 831
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2472-10RF1 Riedon
    PF2472-10RF1 Riedon
    PF2472-10RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-10RF1 is described as RES 10 OHM 100W 1% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2