PF2472-0R05J1 Riedon
  • Available: 196
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2472-0R05J1 Riedon
    PF2472-0R05J1 Riedon
    PF2472-0R05J1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2472-0R05J1 is described as RES 0.05 OHM 100W 5% TO247. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH