PF2205-50RF1 Riedon
  • Available: 111
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2205-50RF1 Riedon
    PF2205-50RF1 Riedon
    PF2205-50RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-50RF1 is described as RES 50 OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.