PF2205-47KF1 Riedon
  • More about PF2205-47KF1 Riedon
    PF2205-47KF1 Riedon
    PF2205-47KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-47KF1 is described as RES 47K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V