PF2205-27KF1 Riedon
  • More about PF2205-27KF1 Riedon
    PF2205-27KF1 Riedon
    PF2205-27KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-27KF1 is described as RES 27K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE