PF2205-25KF1 Riedon
  • Available: 168
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2205-25KF1 Riedon
    PF2205-25KF1 Riedon
    PF2205-25KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-25KF1 is described as RES 25K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK