PF2205-1K8F1 Riedon
  • More about PF2205-1K8F1 Riedon
    PF2205-1K8F1 Riedon
    PF2205-1K8F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-1K8F1 is described as RES 1.8K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH