PF2205-1K2F1 Riedon
  • More about PF2205-1K2F1 Riedon
    PF2205-1K2F1 Riedon
    PF2205-1K2F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-1K2F1 is described as RES 1.2K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK