PF2205-15KF1 Riedon
  • Available: 190
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2205-15KF1 Riedon
    PF2205-15KF1 Riedon
    PF2205-15KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-15KF1 is described as RES 15K OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F