PF2205-13RF1 Riedon
  • More about PF2205-13RF1 Riedon
    PF2205-13RF1 Riedon
    PF2205-13RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-13RF1 is described as RES 13 OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK