PF2205-0R75F1 Riedon
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2205-0R75F1 Riedon
    PF2205-0R75F1 Riedon
    PF2205-0R75F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-0R75F1 is described as RES 0.75 OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"