PF2205-0R2F1 Riedon
  • Available: 164
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2205-0R2F1 Riedon
    PF2205-0R2F1 Riedon
    PF2205-0R2F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2205-0R2F1 is described as RES 0.2 OHM 50W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN