PF2203-33KF1 Riedon
  • More about PF2203-33KF1 Riedon
    PF2203-33KF1 Riedon
    PF2203-33KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2203-33KF1 is described as RES 33K OHM 35W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK