PF2203-220RF1 Riedon
  • More about PF2203-220RF1 Riedon
    PF2203-220RF1 Riedon
    PF2203-220RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2203-220RF1 is described as RES 220 OHM 35W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT