PF2203-0R68F1 Riedon
  • More about PF2203-0R68F1 Riedon
    PF2203-0R68F1 Riedon
    PF2203-0R68F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2203-0R68F1 is described as RES 0.68 OHM 35W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM