PF2203-0R5F1 Riedon
  • Available: 437
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2203-0R5F1 Riedon
    PF2203-0R5F1 Riedon
    PF2203-0R5F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2203-0R5F1 is described as RES 0.5 OHM 35W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE