PF2203-0R025J1 Riedon
  • Available: 324
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PF2203-0R025J1 Riedon
    PF2203-0R025J1 Riedon
    PF2203-0R025J1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF2203-0R025J1 is described as RES 0.025 OHM 35W 5% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK