PF1262-43KF1 Riedon
  • More about PF1262-43KF1 Riedon
    PF1262-43KF1 Riedon
    PF1262-43KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF1262-43KF1 is described as RES 43K OHM 20W 1% TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE