PF1262-15RF1 Riedon
  • More about PF1262-15RF1 Riedon
    PF1262-15RF1 Riedon
    PF1262-15RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF1262-15RF1 is described as RES 15 OHM 20W 1% TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"