PF1262-0R13F1 Riedon
  • More about PF1262-0R13F1 Riedon
    PF1262-0R13F1 Riedon
    PF1262-0R13F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PF1262-0R13F1 is described as RES 0.13 OHM 20W 1% TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM