PCS-0R002D1 Riedon
  • More about PCS-0R002D1 Riedon
    PCS-0R002D1 Riedon
    PCS-0R002D1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. PCS-0R002D1 is described as RES 0.002 OHM 40W 0.5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.