PCR1206-4R7J1 Riedon
  • Part Number: PCR1206-4R7J1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 4.7 OHM 5% 1/3W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,534
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCR1206-4R7J1 Riedon
    PCR1206-4R7J1 Riedon
    PCR1206-4R7J1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCR1206-4R7J1 is described as RES SMD 4.7 OHM 5% 1/3W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE