NPS2T-25RF1 Riedon
  • Part Number: NPS2T-25RF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 25 OHM 1% 25W TO126
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,621
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about NPS2T-25RF1 Riedon
    NPS2T-25RF1 Riedon
    NPS2T-25RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. NPS2T-25RF1 is described as RES SMD 25 OHM 1% 25W TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM