NPS2T-1K5F1 Riedon
  • Part Number: NPS2T-1K5F1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 1% 25W TO126
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about NPS2T-1K5F1 Riedon
    NPS2T-1K5F1 Riedon
    NPS2T-1K5F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. NPS2T-1K5F1 is described as RES SMD 1.5K OHM 1% 25W TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.