NPS2T-10KF1 Riedon
  • Part Number: NPS2T-10KF1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 10K OHM 1% 25W TO126
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about NPS2T-10KF1 Riedon
    NPS2T-10KF1 Riedon
    NPS2T-10KF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. NPS2T-10KF1 is described as RES SMD 10K OHM 1% 25W TO126. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD