NHS2B-0R22J8 Riedon
  • More about NHS2B-0R22J8 Riedon
    NHS2B-0R22J8 Riedon
    NHS2B-0R22J8 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. NHS2B-0R22J8 is described as RES 0.22 OHM 5% 50W D2PAK. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.