MT2A-0R05F1 Riedon
  • More about MT2A-0R05F1 Riedon
    MT2A-0R05F1 Riedon
    MT2A-0R05F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. MT2A-0R05F1 is described as RES 0.05 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK