MT10-0R03F1 Riedon
  • More about MT10-0R03F1 Riedon
    MT10-0R03F1 Riedon
    MT10-0R03F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. MT10-0R03F1 is described as RES 0.03 OHM 10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.