MT10-0R01F1 Riedon
  • More about MT10-0R01F1 Riedon
    MT10-0R01F1 Riedon
    MT10-0R01F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. MT10-0R01F1 is described as RES 0.01 OHM 10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK