MSR3-0R1F1 Riedon
  • More about MSR3-0R1F1 Riedon
    MSR3-0R1F1 Riedon
    MSR3-0R1F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. MSR3-0R1F1 is described as RES 0.1 OHM 3W 1% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"