HVS2512-47MJ8 Riedon
  • Part Number: HVS2512-47MJ8
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 47M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about HVS2512-47MJ8 Riedon
    HVS2512-47MJ8 Riedon
    HVS2512-47MJ8 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. HVS2512-47MJ8 is described as RES SMD 47M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT