HVS2512-22MJ1 Riedon
  • Part Number: HVS2512-22MJ1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 22M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about HVS2512-22MJ1 Riedon
    HVS2512-22MJ1 Riedon
    HVS2512-22MJ1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. HVS2512-22MJ1 is described as RES SMD 22M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL