HVS2512-10MJ1 Riedon
  • Part Number: HVS2512-10MJ1
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about HVS2512-10MJ1 Riedon
    HVS2512-10MJ1 Riedon
    HVS2512-10MJ1 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. HVS2512-10MJ1 is described as RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH