HVS2512-10KL8 Riedon
  • Part Number: HVS2512-10KL8
  • Manufacturer Name: Riedon
  • Description: RES SMD 10K OHM 20% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about HVS2512-10KL8 Riedon
    HVS2512-10KL8 Riedon
    HVS2512-10KL8 is manufactured by Riedon and is categorized in the SMD Chip Resistors category. HVS2512-10KL8 is described as RES SMD 10K OHM 20% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"