FPR2B-0R3F1 Riedon
  • Available: 101
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2B-0R3F1 Riedon
    FPR2B-0R3F1 Riedon
    FPR2B-0R3F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2B-0R3F1 is described as RES 0.3 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE