FPR2B-0R2F1 Riedon
  • More about FPR2B-0R2F1 Riedon
    FPR2B-0R2F1 Riedon
    FPR2B-0R2F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2B-0R2F1 is described as RES 0.2 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"