FPR2B-0R15F2 Riedon
  • More about FPR2B-0R15F2 Riedon
    FPR2B-0R15F2 Riedon
    FPR2B-0R15F2 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2B-0R15F2 is described as RES 0.15 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP