FPR2B-0R02F1 Riedon
  • Available: 20
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2B-0R02F1 Riedon
    FPR2B-0R02F1 Riedon
    FPR2B-0R02F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2B-0R02F1 is described as RES 0.02 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE