FPR2B-0R015F1 Riedon
  • Available: 34
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2B-0R015F1 Riedon
    FPR2B-0R015F1 Riedon
    FPR2B-0R015F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2B-0R015F1 is described as RES 0.015 OHM 15W 1% TO220. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Riedon
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK