FPR2A-10RF1 Riedon
  • Available: 250
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2A-10RF1 Riedon
    FPR2A-10RF1 Riedon
    FPR2A-10RF1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2A-10RF1 is described as RES 10 OHM 30W 1% TO218. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM