FPR2A-0R3F1 Riedon
  • More about FPR2A-0R3F1 Riedon
    FPR2A-0R3F1 Riedon
    FPR2A-0R3F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2A-0R3F1 is described as RES 0.3 OHM 30W 1% TO218. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"