FPR2A-0R1F1 Riedon
  • Available: 945
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FPR2A-0R1F1 Riedon
    FPR2A-0R1F1 Riedon
    FPR2A-0R1F1 is manufactured by Riedon and is categorized in the Through Hole Resistors category. FPR2A-0R1F1 is described as RES 0.1 OHM 30W 1% TO218. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH